Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Müslümanların ilk kıblesi olan Mescid-i Aksa’ya ve kardeşlerimize yönelik mübarek Ramazan ayında Siyonistler tarafından yapılan gözü dönmüş tacizleri ve alçak saldırıları şiddet ve nefretle kınıyor, telin ediyoruz.

Saldırıda zarar gören ve yaralanan kardeşlerimize Allah’tan acil şifalar, şehitlerimize rahmetler diliyoruz.

Ne dinî, ne insanî, ne hukukî ve ne de ictimaî hiçbir akla, iz’âna, vicdana sığmayan ve bütün dünyanın gözü önünde herkesin nefretini mucip bu insanlık dışı zulümler, İsrail’in terör devleti olduğunu bir kez daha ortaya koymaktadır.

BM ve İslam İşbirliği Teşkilatı başta olmak üzere tüm uluslararası karar alma mekanizmalarını acilen bu orantısız vahşi saldırıları durdurmaya davet ediyoruz.

Açıkça ifade etmek gerekir ki İslam düşmanları, bu cinayetlerinde asıl cesareti batı dünyasının himayesinden ve İslam dünyasının dağınıklığından almaktadırlar. Bu ve emsali zulümlerin sona ermesinin tek yolu ittihad-ı İslam’dır.

Uluslararası güç odaklarınca alınan göstermelik karar ve yaptırımlara rağmen tüm dünyanın gözü önünde yıllardır cereyan eden bu zulümlerin biz Müslümanlara verdiği mesaj nettir: Bu zamanda ittihad-ı İslam farz bir vazifedir.

Duamız ve ümidimiz odur ki, bu pervasız zulümleri işleyenler hak ettiği cezayı inşallah en yakın zamanda görecek ve kahr-ı İlahi onları perişan edecektir.

Ey zulmün payidar olmasına müsaade etmeyen ve ey zalimleri defeden Kahhar, Ya Aziz, Ya Cebbâr, Ya Müntakim! İlk kıblemize, Mescid-i Aksa’ya ve masum ve mazlum muhafızlarına zulmeden zalimleri sana havale ediyoruz. En kısa zamanda, en suhuletli şekilde Mescid-i Aksa’yı kirleten zalimleri bertaraf eyle. Âmin.

Ey Kitabı indiren, bulutları yürüten ve orduları hezimete uğratan Rabbimiz ve İlahımız! Onları hezimete uğrat ve onlara karşı bize yardım et. Âmin.

Zalimler İçin Yaşasın Cehennem!

Rabbimiz tez zamanda bizleri bir ve beraber eylesin. Kuvvet ve iktidarın ittifakta olduğu şuuruna erdirsin. Âmin.
Hayrat Vakfı olarak dualarımızla ve tüm benliğimizle Mescid-i Aksa’nın, Kudüs’ün ve Kudüs muhafızı kahraman kardeşlerimizin yanında olduğumuzu ve yapılan zulümleri kabul etmeyip nefretle telin ettiğimizi kamuoyuna saygıyla arz ederiz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.