Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Hayrat Neşriyat matbaa tesisleri, Isparta’da 14 bin m2’lik bir alanda kuruludur. Matbaa, 40 gr. kağıttan 300 grama kadar baskı yapılabilmektedir. Kaliteli ve güvenilir bir baskı için gerekli bütün donanıma sahiptir.

Hayrat Neşriyat matbaa tesislerinde dünyanın değişik ülkelerinden özenle seçilerek alınan birinci sınıf kağıtlar 6 renkli makinelerde basılıp bakım ve kırma ünitelerine uğrarlar. Harman makinesinin ahenkli hareketlerinden geçerek dikiş ve kurutma bölümlerini ziyaret ederler.

Yaldızdan geçtikten sonra kendisine kuruma fırsatı tanıyan orijinal bir gezintiye çıkarlar. Bu arada hazırlanan ve kesme, kapaklama, yaldız ve frekans makinelerinden geçerek selefonlama, dikiş işlemlerini tamamlayarak son hali kazanan kapaklarla buluşurlar. Ve nihayet paketleme bölümüne ulaşırlar.

DSC_8619-web

Hayrat Neşriyat matbaasına giren ve Ahmed Hüsrev hattı ile birleşen bu kağıtlar, artık birer Mushaf-ı şerif olarak işinde uzman ekiplerle bizlerin dünyasına taşınırlar.

Matbaa çalışanları, Kur’ana hürmeti önceleyen, kardeşlik duygusu içerisinde takım ruhunu yakalamış ve işinde meleke sahibi olmuş bir ekipten oluşmaktadır. Çalışma saatleri içinde abdestli olmaya dikkat edilmektedir. Bu matbaada çalışmak Kur’ana hizmet etmenin diğer adı olduğundan Kur’ana karşı azami hürmet ve hassasiyet gösterilmekte ve gerekli tedbirler alınmaktadır.

Matbaamızdan Fotoğraflar:
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.