Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Hayrat Vakfı ve Aliağa İhsan Derneği’nin, Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü ile yaptığı protokol kapsamında açılan bu yılki yaz Kur’an Kursları’na katılan öğrencilere sertifikaları verildi.

Hayrat Vakfı ve Aliağa İhsan Derneği’nin Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü ile yaptığı protokol kapsamında, Aliağa İmam Hatip Anadolu Lisesi’nde 26 Haziran-20 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilen Yaz Kur’an Kursları’na 200 öğrenci katıldı. Bu yılki kursa katılan 200 öğrenci Kur’an-ı Kerim okumayı öğrenerek kursu tamamladı. Kursun sona ermesinin ardından Tüpraş Halk Eğitim Merkezi’nde sertifika töreni düzenlendi.

Sertifika törenine Hayrat Vakfı ve Aliağa İhsan Derneği yöneticilerinin yanı sıra Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar ve Milli Eğitim Şube Müdürlerinden Barış Özel katıldı. Aliağa İhsan Derneği Başkanı Talha Eray Şengönül, sertifika töreninde yaptığı konuşmada, “Devam mecburiyeti olmayan kurslarımıza katılım oranı gösterdi ki bizler Hayrat Vakfı olarak kendimizi sevdirmişiz. Yaptığımız işi Allah rızası için, ibadet niyetiyle yaptığımızı kanıtlamışız. Dernek olarak çocuklarımızı topluma, milletimize yararlı ve temiz, ahlaklı insanlar olarak yetişmesi konusunda üzerimize düşen görevi her daim yapmaya hazırız. Eğitimlerimize sadece yaz aylarında değil, yaz ayından sonra da okul dönemi içerisinde, hafta sonları çocuklarımız için Kuran kursları, hafta içi ise yetişkinler için kursları açarak devam edeceğiz. “diye konuştu. Şengönül’ün konuşmasının ardından Yaz Kur’an Kursları’na katılan 200 öğrenciye sertifikaları verildi. (VOLKAN GÜNDÜZ) 

Fotoğraflar:
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.