Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Hayrat Vakfı Aksaray temsilcisi Ekrem Taşdemir, Uluslararası Eğitimciler Derneği Aksaray Temsilcisi ve Bilsem öğretmenlerinden Harun Çelik, Sevinçli İmam Hatibi Saim Uğuz ve kampa katılan öğrencilerden oluşan bir heyet  “Anadolu’nun değerleri” konulu kış kampına desteklerinden dolayı Aksaray Belediye Başkanı Sayın Haluk Yazgı’ya teşekkür ziyaretinde bulundu.

Uluslararası Eğitimciler Derneği Aksaray Temsilcisi Harun Çelik yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi:

“Sayın Başkanımız, Hayrat Vakfı tarafından  organize edilen ”Kuranı Kerim, Değerler eğitimi, Osmanlı Türkçesi”  kurs ve etkinliklerine katılan Hacı Kerim Yardımlı İmam Hatip Ortaokulu, 23 Nisan Orta Okulu, Kız Meslek Lisesi,Bilim ve Sanat Merkezi ile  Merkez İHL’den başarılı öğrencilerimizin , ”Anadolu’nun Değerleri” konulu kış kampına katılmaları için 4 otobüs tahsis etmiştir.

” Karne Hediyesi ” olarak 100 bayan öğrenci Mersin -Silifke ‘ye, 100 erkek öğrenci Hatay -Uluçınar’ a gönderilerek toplamda 200 öğrenciye karne hediyesi verilmiştir. Gezi kapsamı dâhilinde paintball, futbol, voleybol, tenis gibi eğlenceli spor aktiviteleri, oyunlar ve değerler eğitimi noktasında farkındalık oluşturmak için ibadet Kur’an’da tevafuk mucizesi bilgisayar ve telefon bağımlılığı gibi özellikle gençlerin ve toplumun ihtiyaç hissettiği konularda Uzmanlar tarafından çeşitli Seminerler düzenlenmiştir. Öğrencilerimiz çok faydalı bir kamp dönemi geçirmiştir.

Sayın Belediye Başkanımız, gerek öğrencilerimizin gerekse de öğretmenlerimizin için  maddi manevi desteklerini esirgememiştir. Bu vesileyle Aksaray Belediye Başkanımız Sayın Haluk Sahin Yazgı Beyefendiye teşekkür etmek için böyle bir ziyareti gerçekleştirdik.”

Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ise;

“Öğrencilerimizin değerler eğitimi almaları ve aynı zamanda sportif faaliyetler yapmaları çok iyi olmuş. Mükemmel bir kamp eğitimi görmüşler. Emeği geçenlerden Allah razı olsun. Bizler belediye olarak öğrencilerimizin milli ve manevi değerlerle beraber çok iyi bir eğitim almaları için imkânlarımız dâhilinde elimizden geldiğince eğitime destek veriyoruz. Bundan sonrada vermeye devam edeceğiz. “şeklinde konuştu.

Yapılan görüşmelerin ardından Başkan Yazgı, kendisini ziyaret eden öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.