Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Çorum’un Sungurlu ilçesinde Halk Eğitim Müdürlüğü bünyesinde açılan “Osmanlıca Türkçesi” kursunu başarıyla tamamlayan 27 kursiyere sertifikaları verildi.

Sertifika törenine İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Atcıoğlu Şube Müdürü Şaban Atlı ve kursiyerler katıldı. Hayrat Vakfı ve Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü iş birliği kapsamında İsmetpaşa ilkokulu öğretmeni Tekin Göktürk’ün verdiği Osmanlıca Türkçesi kursu 16 Şubat’ta başladı. 07 Nisan 2015 tarihinde biten kurs sonucunda başarılı olan kursiyerlere İlçe Milli Müdürü Süleyman Atcıoğlu, Şube Müdürü Şaban Atlı tarafından sertifikaları takdim edildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Atcıoğlu, istenilen kursiyer sayısına ulaşıldığı taktirde Halk Eğitim Merkezi ve Aso Müdürlüğü bünyesinde her türlü kursu açabileceklerini söyledi.

Halk Eğitim Merkezi ve Aso Müdürlüğü yetkilileri Osmanlıca kursunun Eylül ayında tekrar açılacağını ve katılmak isteyen kursiyerlerin yaz boyunca, Osmanlıca online kayıt web adresinden ön kayıtlarını oluşturabileceğini belirttiler.

Kaynak

Fotoğraflar:

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.